alibeyköy kameralı tesisatçı

Alibeyköy kameralı tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, su kaçağı bulma ve kombi petek temizleme servisi vermekteyiz. Petek temizliği hizmetini makineli cihazlar ve petek temizleme ilaçları ile yapan firmayız. Bunlarla temizlik yapılmasının nedeni hiçbir peteğin sökülmeden, evde ve peteklerde hiçbir sorun çıkartmadan petek temizleme hizmetinin hızlı ve kolayca gerçekleşmesini sağlamaktır. Eski yöntemler kullanıldığında petekler sökülerek 30 – 60 dakika süren işlem daha fazla süreye çıkar ve fazladan hasar verilirdi. Fazladan hasar ve maliye çıkmasın diye her şeyi teknolojik cihazlarla donatmış bulunmaktayız.

Alibeyköy Su Kaçağı Tespiti

Alibeyköy kameralı tesisatçı son teknoloji kameralı robot cihazlarla su kaçağı tespiti yapan tesisatçıdır. Kameralı robotlar sayesinde duvar, fayans ve mermer gibi zorlu yerlerde meydana gelen kaçakları görüntüleme cihazları sayesinde noktasal tespit ile bulmaktayız. Bu işlemler esnasında hiçbir kırma dökme işlemi gerçekleşmemektedir. Onarım esnasında belki biraz bir kırma işlemi olsa bile gereksiz yerler kırılmaz ve tespit onarım işlemleri sağlıklı bir şekilde gerçekleşir.

Alibeyköy kameralı tesisatçı giderlerde oluşan tıkanmaları kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıdır. Gidere atılan yabancı maddeler yüzünden pimaşlar tıkanır. Bu tıkanmalar sonucunda da tesisat sistemimiz daha kötü olacak belki de tıkanan yerde fazlalıktan dolayı su kaçakları bile meydana gelebilir. İlk başta ufak bir tıkanıklık bulunan yeri emen çözmezseniz zaman geçtikte daha da kötü hal alacaktır ve sizleri ekonomik anlamda fazlasıyla zarara sokacaktır. Tıkanma belirtileri fark ettiğiniz zaman hızlıca bize ulaşabilir ve istediğiniz saate servis oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55