ümraniye çakmak kameralı tesisatçı

Ümraniye Çakmak kameralı tesisatçı servisimiz kırmadan tıkanıklık açma, su kaçağı bulma ve kombi petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Aşırı tıkanan ve soğuyan kaloriferde korozyon riski olabileceği konusunda sizleri uyarmakta ve verimi yükseltmek için her sene veya her iki senede bir defa petek temizliği işlemini önermekteyiz. Tıkanma miktarı ne kadar az ise su sıcaklığı geçecektir. Bugün beş santim kalınlığında kireç tabakası tek bir geçiş hattı olan borunun içini tıkasa devamındaki petek devamlı soğuk kalacaktır. Kimyasal ile o kireç tabakalarını yerlerinden oynatır ve yoğun su alımları ile tamamen temizlenir duruma getiririz. Paneller içinde aynı mantık geçerlidir ve içi temiz olan peteklerde metal erimesi riski oldukça düşüktür.

Çakmak Kameralı Tesisat Uzmanları

Çakmak kameralı tesisatçı tuvaletin kendiliğinden taşması yani tuvaletin kullanılmadığı halde taşma yapmasında alakalı giderlerde tıkanıklık açma işlemi yapmaktayız. Komşunuzun lağım boru hattı tıkanmış ise oradaki atık ve sular sizin tesisatınıza kadar gelebilir. Biraz derin bir konudur ve gider içinde on metreden fazla bazı açıcı özellikli kıvrımlı yay gibi uygulamalar dahil kullanımda bulunabiliriz. Kamera ile bakılması gerekebilir ve en mükemmel sonuçları tuvalet gideri için robot temizleyici cihaz ile sunmaktayız.

Ümraniye Çakmak kameralı tesisatçı su basıncı yetersiz olan su tesisatında alakalı su kaçağı tespiti için tarama başlatmaktayız. Evimin, ofisimin, apartmanın tüm tesisatında sızdırmazlık testleri yaptırmak mı istiyorsunuz? Basınç merkezli olması gereken rakamsal değerleri cihaz ile tesisata bağlayarak tarama başlatabilir ve en ufak sorunları bile not edebiliriz. Özellikle su tesisatına eklenecek bazı sıvılar ile onarım işlemleri de günümüzde sağlıklı olarak yapılmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55