zincirlikuyu kameralı tesisatçı

Zincirlikuyu kameralı tesisatçı firmamız makineli su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Peteklerin alt kısmı ısınmıyor sorunlarını hemen çözen petek temizliği servisiyiz. Peteklerin altı ısınmıyorsa ne yapılması gerekir? Az ısınan petek altında kireç, tortu birikmesi olabilir. Su değişimi, hava alınması ile geçmez. Termal kamera ile bakılarak nerede soğuma olduğunu ve bazı tesisat testleri ile sorunlar saptarız. Gerek varsa eğer peteğin kenarı veya farklı bir bağlantı ile tüm peteklere erişecek şekilde basınçlı su makinesi tankımıza kimyasal temizleyici ekler ve bu kirlerin güçlü su tazyiki ile hemen alınmasını sağlayabiliriz. Kalorifer peteklerinin alt tarafı ısınmıyor sorunun kesinlikle bu çalışma ile petek içlerine daha fazla su eklenmesi sonucunda çözülecektir.

Zincirlikuyu Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Zincirlikuyu kameralı tesisatçı lavabo gideri tıkandığında makineli tıkanıklık açma yapan firmadır. Lavaboya düşen her türlü kirli ve irili, ufaklı atıklar süzgeçten, evye ve oradan pimaş borudan ana gidere ulaşır ve bu üçünü de 20-30 metrelik kamera kabloları ile dikkatlice inceleriz. İçi temizlenecek gidere ulaşmak için yay robot makineye takılır ve belirlenen noktada temizlik yaparken, kısa alanları su püskürtme makinesi ile de tamamen temiz duruma getirebiliriz.

Zincirlikuyu kameralı tesisatçı kırmadan su kaçağı tespiti onarım ve tamirat firmasıdır. Kapalı devre ısıtma tesisatında kaçak olduğunda bazı parçaların paslanmasından dolayı suyu tutamamış olabileceği gibi düzenli temizliği yapılmaz ise korozyondan yine sızıntı yapabilir. Bazı termal kamera göstergeleri kimi zaman paslı bölgeleri gösterebilir. Tesisata cihazla kırmadan basınç testi yaptığımızda ise sızıntıyı tamamen farkında olabilir ve petekte su sızıntısı sorunları için kenarından kapatıcı sıvı aktarımı ile hiçbir noktayı kırmadan tesisat sorunlarını yok edebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55