kireçburnu kameralı tesisatçı

Kireçburnu kameralı tesisatçı firmamız robotla su kaçağı tespiti, kombi petek bakımı ve cihazla tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Firmamız pimaş borularında meydana gelen tıkanmaları tıkanıklık açma cihazları ile bulan firmadır. Bu cihazlar su kaçağı bulma cihazıyla hemen hemen aynı işlevi görürler. Bu cihazlarda bulunan kamera sayesinde boru içini rahatlıkla görüntüleyebilir ve tıkanıklığın nerede olduğunu hızlıca saptayabiliriz. Kıvrımlı yay cihazını tıkanıklığın olduğu bölgeye göndeririz. Yayın dönme gücü sayesinde atıkları parçalayabilir , delebilir ve borunun içerisinde tesisattan dışarı atılacak şekilde ilerletebiliriz. Bu sayede tesisatın içerisinde tıkanan atıkları borunun içerisinden kurtarmış oluruz. Tuvalet ve lavabo giderlerine bilinçsizce atılan atıklar genellikle tıkanmalara yol açar. Bu maddeler siz ne kadar gideri tıkamıyor zannetseniz bile ummadığınızdan daha fazla hasar verecektir.

Kireçburnu Su Tesisat Ustası

Kireçburnu kameralı tesisatçı firması olarak peteğin içerisinde bulunan yabancı maddeleri makineli cihazlar sayesinde petek temizleme hizmeti veren servisiz. Peteğin altına çökmüş kireç ve pas bir süre sonra peteğin orta ve üst taraflarının ısınmamasına neden olur. Robot cihazımızı peteğe bağlayarak peteğe verdiğimiz ilaçlı basınçlı su sayesinde peteği hızlı ve kolay bir şekilde temizleyerek petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Yapmış olduğumuz kombi petek bakımı hizmeti 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Kireçburnu kameralı tesisatçı su tesisatı borularında kameralı su kaçağı bulma hizmeti veren firmayız. Kaçakların hepsini son teknoloji cihazlarla yapmaktayız. Test pompası , termal kamera , nem ölçer ve görüntüleme cihazı ile her türlü kaçağı tespit edip onarımını yapmaktayız. Bu sayede yapılan tespit işlemleri son kalite olmaktadır. Kırmadan yapılan bu işlemler sayesinde fazladan bir masraf ödemenize gerek kalmayacaktır. Firmamızla iletişime geçerek en yakın zamana servis açtırabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55