maslak kameralı tesisatçı

Maslak kameralı tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Kalorifer petek ısınmaması sorununu petekleri sökmeden temizleme yöntemiyle aşmaktayız. Doğal gaz faturasında tasarruf oluşturucu tedbirler için petek temizliği işlemlerini önermekteyiz. Kombi yetmiş derece ve petek soğuk ısı birkaç yerde sorun oluşabilir. Peteğin iyi ısınmasını sağlayan etkenlerden birisi peteğin içinin kirlenmesidir. Özel cihazlar ve kimyasallar ile alınması gerekir. Güçlü su basım, çekim motoru ile devir daim oluşturucu işlemler yaparız. Petekten kirleri sökmek için güçlü kimyasalları aktarıp bir süre makinemiz ve petekler arasında devir daim başlatırız. Bir süre sonra kirler çözünür ve makinemize çekeriz. İşlemin sonucunda peteklerin daha kısa sürede ısındığını fark edeceksiniz.

Maslak Kameralı Tesisat Firmaları

Maslak kameralı tesisatçı lavabo evyesini kırmadan temizleyen tıkanıklık açma firmasıyız. Lavabo tıkanıklığı açma için gidere kamera kullanarak bakarız. Küçük bir araştırmanın ardından su basıp temizleme, atık biriktiren kanalları robot cihazdaki özel açıcı yaylar ile temizleme gibi tüm işlemler pimaş içleri dahil kullanmak üzere yapılabilir. Biriken ve durağan kalmaya devam eden lavaboyu sürekli tıkayan atıkları temizlemek için ilerletilmesi şarttır ve biz hem bunu hem de lavabo tesisat gideri tamiri ihtiyacı var mı diye araştırma yaparak en iyi çalışmaları sizlere sunuyoruz.

Maslak kameralı tesisatçı küvet altından akan suyu makineyle kırmadan bulan su kaçağı tespiti firmayız. Küvetin seramiğinde bazen çatlamalar olabilir. Tıpkı lavabo seramiğinde olduğu gibi tesisatta kaçak varsa küvet altına su akıyor gibi sorunlar oluşur. Macunla küvet seramiğinin onarılması, küvet giderinden görüntü alabilecek kamera ile tesisat kaçaklarının kontrolü, su tesisatında dedektör taramasında su sızıntısının kırmadan bulunmasını gibi adımlar uygulanır ve problem kaynağı bulunarak çözüm üretilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55