çekmeköy kameralı tesisatçı

Çekmeköy kameralı tesisatçı firması olarak kombi petek temizleme, makineli su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Kombi, petek temizliği bakımı servisiyiz. Sıcak su tesisatı olmasından dolayı devamlı kireç üretimi mevcuttur. Kanalı daraltması ve sıcak su akışını durdurması nedeniyle tesisatta sorun oluşturabilir. Petek temizleme makinesi, ilacı sökmeden peteğin içini temizleme amaçlı kullanılır. Tesisata sızdırmaz kablolar ile bağlantı kurarak içindeki kaba pisliği, ilaçla temizleme, temiz su aktarma, petek havası alma işlemi, hava alınması sistemi ve daha nice çalışmalar sunmaktayız. 45 dakika ile bir, iki saat arasında peteğin sayısı ve kirlilik durumunu da göz önüne alarak ortalama iki seneye kadar daha sıcak ve doğal gaz tasarrufu sağlamak için pek çok iyileştirme yapmaktayız.

Çekmeköy Kameralı Su Arıza Tespiti

Çekmeköy kameralı tesisatçı su borularındaki sızıntıyı su kaçağı tespiti servisiyle bulan firmayız. Cihazlı boru pimaş içi görüntüleme kamerası ile tesisat içerisindeki tıkanmalar klozet, banyo, tuvalet, lavabo kanalı dahil hepsi için yapılabilir. Arttığı vakitlerde bazen kırılmalar olabilir ve gideri çöp gibi kullanmak başlıca hatalar olsa da basıncın da buna etkisi vardır. Cihazla gideri temizleyebilir ve giderden alınacak görüntüler ile atık suyun aktığı pimaş boruyu açma işlemi yapılarak tam olarak konumunu görüntüler ve sizlerin bütçesini sarsmayacak şekilde onarım çalışmasına onayınız ile geçeriz.

Çekmeköy kameralı tesisatçı tıkanan gider tesisatında su tahliyesi yapan tıkanıklık açma servisiyiz. Gider borusu temizleme çalışması atık ilerletmesi ile başlamaktadır. Rögar, tuvalet, lavabo tıkanıklığı açma gibi sayısız durumda gidere zarar verilmeden açıcı yayın ucunu takar ve atık noktalarına ulaştırarak cihazımızdaki titreşimi veririz. Atıkları yavaş bir tempo ile ilerletir ve plastik gider içinden kırılma, çatlama gibi riskler oluşturmadan uzaklaştırılmasını yaparız. Kamerayla tıkanan gider tesisatında, borusunda görüntülü kontrolleri yapabilir ve güven içinde sizlere teslim ederiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55