İstiklal Mahallesi Mihraç Sokak Kameralı Tesisatçı

İstiklal Mahallesi Mihraç Sokak Kameralı Tesisatçı firmamızda su kaçağı tespiti noktasal olarak yapılır bize 0216 612 55 90 dan ulaşabilirsiniz. Kameralı tesisatçı olarak Ümraniye Mihraç Sokak ‘ ta adresimiz bulunmaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye İstiklal Mahallesi Kameralı Tesisatçı ile çok katlı binalarda bulunan asansörlerde pek az rastlanan bir vakaya ilişkin çözümlerimizi anlatmak istiyoruz. Asansör boşluğuna bazen su dolması ile ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Su akıntısı nedeniyle bu boşluğun zemin katında eğer bir daire varsa o kısmı da su basması ihtimali vardır. Pompa ile tahliye yapmak aslında güzel bir yöntem ve etkiyi hafifletir. Fakat apartman temeline su gitmesi zarar verebildiği de açıktır. İstiklal Mahallesi Mihraç Sokak Kameralı Tesisatçı ile kaçakları asla hafife almamanız konusunda sizleri uyarmak istiyoruz. Bu ister sıcak isterse soğuk su kaçağı isterse damlayacak şekilde olan gider yani atık su hatları olsun. Her zaman binaya gerek koku gerekse yıpratıcı şekilde etkileri ile zarar verecektir. Asansör boşluğuna gelen suyun pompa ile tahliye edilmesi gerekli ve bina temeline düşen suyun nereden kaynaklandığına bakmalıyız. Atık su mu yoksa temiz su mu? Bunu koklayarak biraz olsa anlayabiliriz fakat akıntı yapan ve içleri ıslanan betonları cihaz ile analiz etmek daha iyi yol almamızı sağlayacaktır. Bazen ise apartmandaki yalıtım malzemeleri ile veyahut drenaj işlemlerinde yapılmamasından ötürü, atık sular ve kaynak suları asansör boşluklarını kullanmak sureti ile bu şekilde ıslaklıklar oluşturabiliyor. Kaçak analizi yapmanın yanı sıra temeli de korumak açısından izolasyon ve alt tabana gelebilecek sulara ilişkin gider hattına yönlendirerek temiz bir işçilik örneği sergileyebiliriz.

İstiklal Mahallesi Mihraç Sokak Kameralı Tesisatçı olarak uzmanlaşan kadromuz ile tesisat yenileme, kurulumu, montaj sıkıntısı, atık temizleme gibi vakalara karşı referansı çok olan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55