istinye kameralı tesisatçı

İstinye kameralı tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı bulma, kombi petek temizleme ve tıkalı boru açma servisleri sunmaktadır. Sürekli çalışan petek temizliği cihazları ile birkaç saatte problemleri aşabiliriz. Kimyasal içerikli makineler ile kalorifer içinin temizlenmesi zor değildir. Kimyasalın etkili olması için en azından peteklerde kırk dakika kadar kalması gerekir. Bu esnada pek çok etkileşim olurken, içindeki birikintiler de bu esnada giderilmektedir. İçerideki pislikleri hareket ettirmek için basınçlı su ile pisliği tuvalet giderine göndermekteyiz. Petek temizleme işlemi yaptırmak için gecikmeyiniz. Çünkü işlemi ne kadar geciktirirseniz ödeyeceğiniz doğal gaz faturaları da bir o kadar artar. Bu işlem yapıldıktan sonra harcadığınız enerji kadar normal bir para ödeyeceksiniz.

İstinye Kameralı Su Arıza Tespiti

İstinye kameralı tesisatçı su borusu patlaklarında erken müdahale çok önemlidir. Çünkü erken müdahale olmazsa tesisat borusu daha fazla hasar görür ve suyun aktığı yerler kabarıp evinize ciddi hasarlar verebilir. Bazen kendi evinizden zannettiğiniz su kaçağı üst kat komşunuzun banyosundan ya da tuvaletinin derz boşluklarından ya da görülmeyen yerlerinden akıyor olabilir. bunun nereden kaynaklandığını çıplak gözle bulamaz. Kameralı robot cihazlarımız sayesinde akan yeri hızlı ve pratik bir şekilde bulup onarımını çok sürmeden yapmaktayız. Su kaçağı tespiti işlemlerinde bütün kaçak tespit cihazlarını bünyemizde bulundurmaktayız.

İstinye kameralı tesisatçı lavaboda tıkalı gider bulan firmayız. Yağlanma, gıda artıkları tesisatı tıkayabilir. Kanaldan alınacak kamera görüntüsü atık noktasını bulmamızı sağlar. Tesisata aktarılacak cihaz açıcı yayındaki aparat ile atıkları geri çekme yani çıkartma, lavabo tesisatına zarar vermeden tıkanıklık açma ekiplerimizce yapılabilir. İyi eğitimli personelimiz ile tıkanmanın yerini kontrol edip, temizlemeden sonra bir dizi test yaparak tesisatı çalışır duruma getirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55