kanarya kameralı tesisatçı

Kanarya kameralı tesisatçı olarak su kaçağı tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve petek temizleme servisleri sunmaktayız. Petek temizliği hizmetinde gerekli tüm malzemeleri bir araya getirerek analiz yapar ve eksikliği en olmadığı kadar gideririz. Petek temizliğinde yüksek derecelerde üretilen suyun nerede geldiğini ve ne kadar iletken olduğundan, hava kontrolü gibi ince ayarları inceleyerek yerine getirecektir. Ana çalışmamız ise soğuma nedeni olan ve suyun bir noktada takılıp olmasına sebebiyet veren içindeki pislik tortulların ve kireçlerin oradan çıkarılmasıdır. Peteklerde bir noktadan sıvı çıkışı yaptırmak istiyorsanız suyun hareketinin tek yönde olmasını sağlarsınız ve bunun için basınçlı su cihazları ve çözeltileri bir arada kullanıyoruz.

Kanarya Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Küçükçekmece Kanarya kameralı tesisatçı olarak boru sifonlar, yer süzgeçleri ve şişe sifon gibi sistemlerdeki atık sulara dair çalışmalarımız devam etmektedir. Su kaçağı tespiti genelde bu alanlarda meydana gelmişse bulunması daha kolaydır. Çükü elimizin ulaşabileceği kısımlarda yer alır. Örneğin lavabo markasına göre biz zaten sifon türlerini biliyoruz. Arızalı ve su damlatan kısımlardaki bu parça aksaklığını genelde tamir etmek yerine çok pahalı olmadığı için birebir değişiminden yanayız. Fakat incelemekte fayda var. Bizi arayınız.

Kanarya kameralı tesisatçı ile bakım kremleri, losyon veya sabun artıklarının düşerek tıkadığı lavaboları açmak için yanınızdayız. Nesnelerin ne kadar birikmiş olması kadar nerede olduğu da önemlidir. Rastgele lavabo içine cihaz göndererek çalışma başlatamaz. İnceleme ve problemi bulmak önceliğimizdir. Bir lira bile maddi hasar oluşturmadan bunu sağlamak ise Çözüm Merkezi uzmanlığında bir çalışma olacaktır. Boru kenarında atık bırakmayacak tıkanıklık açma fonksiyonlarımızı mutlaka tesisatınıza taşıyın.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55