Pangaltı Kameralı Tesisatçı

Pangaltı kameralı tesisatçı servisi olarak kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi cihazlı su tesisatçısı servis hizmeti vermektedir. Kameralı tesisatçı olarak tuvalet, banyo, lavabo, rögar, kanalizasyon tıkanıklık açma işlemlerini kırmadan yapma amacında bulunmaktadır. Söz konusu boru içlerinde kümeleşen ve çap daralması sorununu ortaya çıkartan atıkların temizliği aslında zor bir şey değildir. Tek örnek verecek olsaydık, lavabo gideri içinden su ile temizleme işlemini robot cihazımızı kullanarak tam 20 metre boyunca menzile sahip olan teknolojimiz ila yapabildiğimizi söyleyebilirdik.

Şişli Pangaltı Tesisatçı

Pangaltı kameralı tesisatçı için duvara fayansa zarar vermeden su kaçağı tespiti yapmak önemlidir. Garantili su sızıntısı bulmanın formülü kesinlikle analiz yeteneği olan cihazlar ile kapsamlı bir araştırma yapmaktan çıkmaktadır. Bir dairede birden fazla şebeke sistemi olabilir ve çeşitli yerlere dağılır. Hepsinin tek bir basınç testi ile son durumlarına bakabiliriz. Sızma olduğunun belirtilerini anladığımızda beton içi ses ile su sızması olan bölgenin yerinin bulunması adımına geçebiliriz. Bu alanda radyo frekans dalgalarından yararlanıyoruz. Ayrıca atık borusu içi su sızıntısı yerini kırmadan bulmanın yöntemi ise kamera ile inceleme yapmaktan geçmektedir. Sıcak ve soğuk su sızıntılarını onarmak için kimyasal, atık hatlarında ise tadilat şarttır ve biz analizlerle bu ihtimalleri her zaman lehinize çevirme amacındayız.

Pangaltı kameralı tesisatçı ile her tür boru sistemi su tesisatı problemleri araştırılabilir. Bazen tatile çıkarsınız ve galvaniz boru şebeke suları için kullanılıyorsa paslanmadan dolayı metallerde içten başlayan çürümeler olabilir. Elbette bu bir örnek ve farklı olasılıklarda yer alabilir. Kırmadan metal boru sızıntısını anlamak için termal cihazlar ile zeminlerde bazı taramalar yapmaktayız ve işlemlerimiz çok geçmeden 15 dakika gibi zamanda bile tamamlanabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55