zühtüpaşa kameralı tesisatçı

Zühtüpaşa kameralı tesisatçı servisimiz su kaçağı tespiti, petek temizliği ve tıkalı gider açma hizmetleri sunmaktadır. Kaloriferde korozyon problemi için petek temizliği servisi önermekteyiz.. Kaloriferin hiç temizlenmediği binalarda kirlilik düzeye giderek artar ve en sonunda metallerde çürümeler oluşur. Korozyonun maddesi pas olmakla birlikte soğuma oluşturanlarda kireç, tortu gibi petek tabakalarını tıkayan nesnelerdir. Hepsi için kimyasal eklemelerini cihaz ile yapıp kaloriferde kalmasını engelleyebiliriz. Çamur kıvamındaki sulardan, temiz şebeke suyuna geçilmesi petek suyunu ısıtma giderlerinin azaltılması mümkün olacaktır. Petek metali erimesi ve çürümesi sebebi ile petekteki suyun dışarı akması problemini çözmek için ise nano kapatıcılar da kullanabiliriz. İlk ve son aşamalarda peteklerdeki sıcaklıkları ve petek suyu sızıntılarını bulmak için termal kamera gibi sistemlerle de çalışmalara yapabiliriz.

Zühtüpaşa Kameralı Tesisat Ustası

Kadıköy Zühtüpaşa kameralı tesisatçı kanalizasyon giderini makine ile kırmadan tıkanıklık açma yöntemlerini kullanarak sorunu çözme veya evdeki, ofisteki lavabonun tuvaletin kanalının içine gerek spiral tel gerekse kıvrımlı çelik yay ile maddelerin ilerleyişini kamera ile teyit etme gibi sayısız tekniklere sahibiz. Tüm bunları garantiyi de sunarak birlikte sizlere sunan firmamız ile hemen alabilirsiniz. Plastik olsa da giderin zarar görmesine asla gerek yoktur. Biz bu amaçla gelişmiş sistemleri sizlere sunuyoruz.

Zühtüpaşa kameralı tesisatçı az miktarda su kaçıran borularda su kaçağı tespiti işlemi yapmaktayız. Suyun hızlıca değil de sessiz akması, betonun içinde su birikmesi ve duvarın dışına taşan su gibi sayısız işlemde ilgili şebekeye test pompası ile bakarız. Sızdırma yoksa basınç kaybı da olmaz ve bunun tam tersi ise yeteri miktarda ilaç eklemesi yaparak oradaki sızma noktalarını durdururuz ve bunun da teyidini bazı çalışmalar ile mutlaka yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55