boğazköy kameralı tesisatçı

Boğazköy kameralı tesisatçı firması olarak makineli kombi petek temizliği, kırmadan tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti servisi veriyoruz. Peteğin içerisindeki kirlerin makineyle alınması, suyunun temizlenmesini yapan petek temizliği servisiyiz. Petek suyu değişimi kaç senede bir yapılmalıdır? İki sene aralıklı doğru olur yalnız bu direkt su değişimi değil kirlerin alınmasından sonra değişimdir. Bağlanacak bir cihazla kimyasal desteği ile tüm kirlerin yıkanmasını yapar ve kirlerin söküldükten sonra makinemize ve atık sistemlerine gönderimini yaparız. Kampanyalı petek temizleme fiyatları ile aradığınız güzel sonuçları firmamız ile elde edebilirsiniz.

Boğazköy Robotlu Tesisatçı

Bahçeşehir Boğazköy kameralı tesisatçı lavaboyu kamera ile tıkanıklık görüntüleme makinesi kullanarak kırmadan açan firmayız. Atıklar farklı olabilir. Kimisi yumuşak türde, kimisi sertleşmiş ve iyice boruya yapışmıştır. Kameralı tıkanıklık açma makinesi ile bunları görürüz. Robot aygıttaki atık delme telleri cihazdan sarkıtılır ve belirlenen alanlar temizlenir. Dedektör ile kamerayla bulunan alanda tadilat yapıp, direkt kanal içi temizlenmesi gerekebilir. Tüm bunlar tadilatsız araştırma sonucunda belirlenir ve yaşadığınız sorunların üstesinden gelecek deneyim ve cihazlarımız ile sorunlarınızı yok edebiliriz.

Başakşehir Boğazköy kameralı tesisatçı firmamız su kaçağı tespiti yapıp sızıntı veren boruyu kırmadan onarmaktadır. Kalorifer su basıncı düşüyor ise aktığı yerde ıslaklık veya farklı bina yüzeylerinde belirtisi görülebilir. Kalorifer su damlatmasını onarmak için hangi peteğin etrafından geldiğini bulmamız gerekir. Sınırlı basınç testi ile gözlemler ve ıslaklık alanlarını termal kamerayla buluruz. Artık hangi peteğin  kenarında onarım sıvısı ekleyeceğimize karar vermiş bulunuyoruz. Kimyasal kanal içi sızma yerlerinde pıhtılaşma yapar ve o alanı kapatır. Basınca tekrar bakar ve sorunu ortadan kaldırırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55