maltepe cevizli kameralı tesisatçı

Maltepe Cevizli kameralı tesisatçı firmamız cihazla su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyatlar ile peteği yerinden sökmeden temizleyen petek temizliği servisiyiz. Yeterince su barındırması gereken peteklerde bu alanları kireç, pas doldurması soğuma nedenidir. Bu maddelerin çözülmesinde kimyasallı makineler ile yıkama yapılması şarttır. Başka bir çözümü olmadığı gibi işlem çok kısa sürmektedir. 1-2 saatte basınçlı makineler ile kirleri alıp, peteğe temiz şebeke suyu verilmesi, peteğin soğuk kalan yerlerinin düzeltilmesi sayesinde doğal gaz tasarrufu gibi pek çok olumlu etkileri alabilirsiniz.

Cevizli Cihazlı Su tesisatçısı

Cevizli kameralı tesisatçı tuvalet betonunun matkap ile delmeden gideri açan tıkanıklık açma firmasıdır. Tuvalet gider döşenirken, fayans ustaları gidere bazı inşaat kalıntıları göndermiş olabilir. Hiçbir kimyasal ilacın bunu açamayacağını biliyor musunuz? Fakat kamerayla atıklara beraber bu veya farklı sorunlar hasarsız bulunur. Hemen inşaat artıkları kanalizasyona karışması gerekirken duran atıklar özel yaylar ile gönderilir. Bunu biz yapmayız. Cihazın yayını takar ve atık parçalamayı bu kaliteli cihaz yapar. Sonuç gerçekten mükemmel olacak çok beklemeden bizi arayınız.

Maltepe Cevizli kameralı tesisatçı yerden ısıtmalı tesisatta su kaçağı tespiti yapan firmasıdır. Tesisat kaçakları sorununda alt kat tavanından direkt akıntı olabilir. Komşularınızla sorunu derinleştirmenin gereği yoktur. Bizin arayın ve kalorifer tesisatında kaçak yerini gösteren basınç testi ve termal kameralı araştırma yapalım. Bizi su kaybı miktarı, diğeri de direkt sızdırma yerini göstermektedir. Kaloriferin ilaçla onarılması kırmadan çözüm gibi hizmetlerimiz vardır ve araştırma, onarım gibi işlemler için bize ulaşınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55