kartal cevizli kameralı tesisatçı

Kartal Cevizli kameralı tesisatçı firmamız makineli su arıza tespiti, cihazla tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. Evin duvarında küflenme, ıslanmayı araştıran su kaçağı tespiti servisiyiz. Su kaçağı belirtileri arasında yer alır. Kupkuru olması gereken duvar ıslanmaya başladı sorunları zamanla pul pul dökülmesine neden olur. Islanma olan duvar içinde tesisat olup olmadığı ve sızıntı araştırmasında sıcak, şebeke sularını analiz eden birkaç cihazla tararız. Örneğin, duvar içinde su tesisatı var ama ses yapmayan su kaçağı ise test pompası ile bunu görür, onarım sıvısı ekleyerek tadilatsız çözüm de üretebiliriz.

Cevizli Su Tesisat Ustası

Cevizli kameralı tesisatçı tıkalı pimaşı kırmadan temizleyen açan servisiz. Su atık borularından gelen sular giderde geri tepme yapabilir. Yoldaki su taşkınları gideri taşırabilir. Gider içine kaçan atıkları kırmadan bulan temizleyen kameralı tıkanıklık açma robotu ikilisi de kanaldaki sorunları kısa zamanda çözeriz. Örneğin, gidere oyuncak, bez parçası veya da gıda ambalajı gibi cisimler kaçmış olabilir. Özel yaylar ile çekerek çıkartma işlemleri veya parçalayarak giderde basınçlı su ile yıkama işlemleri gibi teknikler ile tamamen temiz hale getirebiliriz.

Kartal Cevizli kameralı tesisatçı peteklerin daha iyi ısınmasını sağlayan petek temizliği servisiyiz. Kombi derecesini yükselterek fazla doğal gaz tüketimi sorunu karşınızda olur. Petek içi temizlenirse kombi sıcaklığını azaltır ve daha iyi ısınabilirsiniz. Bizler petek nasıl temizlenir, tıkanması, soğumasını cihazla tespit ederek tesisat içindeki tüm maddeleri özel yıkama sıvıları ile çözeltiye dönüştürerek cihazımızla çekiyoruz. Suyun devamlı cihazımız ve tesisat arasında gidip geldiği bu süreçte ortalama 45 dakikada yıkama işlemi bitirilerek peteğe temiz su verilmesi, peteğin içindeki havanın alınması ve

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55