emirgan kameralı tesisatçı

Emirgan kameralı tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, kırmadan tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma işlemleri yapmaktayız. Konut içi ve konut dışı yerlerde tesisat içerisindeki plastik ve demir boruların artık haznesinde fazla su barındırmasından ve tıkanmadan dolayı patlak veren boruların onarımını yapan firmayız. Plastik borularda genleşme ve yüksek sıcaklıktan dolayı, demir borularda ise çürümeden dolayı kaynaklanan kaçaklar meydana gelmektedir. Bu kaçakları kameralı su kaçağı tespiti cihazlarımızla bularak onarımını yapmaktayız. Banyo, fayans ve banyo küveti gibi eski yöntemlerle kaçak olduğu zaman kırılan yerleri ses dinleme cihazları ve kameralı su kaçak bulma sayesinde hiçbir kırma dökme yapmadan tespit etmekteyiz.

Emirgan Kameralı Tesisat Ustası

Emirgan kameralı tesisatçı firması olarak peteğin içerisinde bulunan yabancı maddeleri makineli cihazlar sayesinde petek temizliği hizmeti veren servisiz. Peteğin altına çökmüş kireç ve pas bir süre sonra peteğin orta ve üst taraflarının ısınmamasına neden olur. Robot cihazımızı peteğe bağlanarak peteğe verdiğimiz ilaçlı basınçlı su sayesinde peteği hızlı ve kolay bir şekilde temizleyerek petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz kombi petek bakımı hizmeti bir yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Emirgan kameralı tesisatçı lavaboyu en iyi kırmadan açan servisiz. Yemek artıkları, çay artıkları lavaboyu tıkayabilir ve pimaşta daralma neden olabilir. Lavabo açıcı toz, sıvı ilaç gibi vs. ilaçlar tıkanıklık açma işleminde yanlış ve kesin çözüm değildir. Kameralı cihazlarla gider açma işlemini yapmaktayız. Kanaldaki tüm atık birikme noktalarını bulur ve o alandaki atıkları pimaşa zarar vermeden açıcı yay sayesinde açarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55