suadiye kameralı tesisatçı

Suadiye kameralı tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı bulma ve kombi petek temizleme hizmetleri vermektedir. Peteğin içini kırmadan, sökmeden yıkayan makineli petek temizliği işlemleri sunmaktayız. Peteklerin kirlenmesini durduramazsınız. Ne kadar kirli ise içindeki atıklar, kireçler o derecede sıcak su akışını durdurur. Hatta kombiniz varsa parça arızası bile yapabilir. Kombi filtresi tıkandı gibi sorunlar petekten kaynaklanıyor olabilir. Kombiye veya havlupana takılacak bir cihaz getiriyoruz ve kanaldaki kirli suları çekip, petek yıkamada kullanılan kimyasal ekliyoruz. Devir daim petek sayısız ve kirliliğe göre genelde bir saat içinde bitirilir ve çözünen tüm kirleri basınçlı su makinesi ile çekip, atık kanallarına gönderiyoruz ki ilk ısıtmadaki etki hemen sıcak halini gösterecektir. Yüksek oranlarda doğal gaz tasarrufunun  önünü açma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Suadiye Makineli Tesisat Ustası

Kadıköy Suadiye kameralı tesisatçı tıkalı su borusunu kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıyız. Tıkanan su tesisat boruları bazı şartlarda mümkün olabilmektedir. Tadilata gerek kalmadan musluk ve bataryadan az akan su sorunları için basınçlarda küçük bir değişiklik yaparak sorunu aşabiliriz. Su tesisatı için kullanılan basıncı ters taraftan yüksek şekilde kullanarak biriken pislikleri dışarı çıkartabiliriz. Tıkalı su borusu yer tespiti için özel makinelerimiz mevcut olup sağlıklı çalışması için bize ulaşınız.

Suadiye kameralı tesisatçı su boruları su kaçırıyor sorunlarında su kaçağı tespiti ekibimiz ile destek üretmekteyiz. Klozetin sifonu bozuldu ise yedek parçalar ile conta eskimesi veya farklı bir aparatı onararak düzenli çalışmasını sağlayabiliriz. Klozet zemininden, fayansında su geliyor ise atık veya temiz su sızdırıyor ihtimaline karşı gerekirse kamera ile kanal içine bakılabilir, klozete su sağlayan boruların denetlenmesi, bakımının yapılması işlemleri ile sızdıran su tesisatında garantili robot cihaz ile onarım işlemleri sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55