ortaköy kameralı tesisatçı

Ortaköy kameralı tesisatçı firmamız robotla su kaçağı tespiti, cihazla tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. Doğru ve kaliteli petek temizliği işlemi yapan firmayız. Petekteki suyun çekilmesi, değiştirilmesi temizlik değildir. Yıkama sıvıları gibi gösterilen, ucuz deterjanları kullanan firmalarla sonuç almanız çok zordur. Kaliteli kimyasalla önce makine aracılığıyla petekteki kirlerin sökülmesi ve tamamının alınmasından sonra suyun geçmediği alanlara erişim sağlanacaktır. Bu işlemde birkaç saatlik çalışma ve peteği sökmeden temizleme işlemlerinin ardından petek içindeki su sıcaklığının yükselmesi, petek için harcanan doğal gaz tasarrufu oluşturma gibi olumlu işlemleri alabilirsiniz.

Ortaköy Kameralı Tesisatçı Telefonları

Ortaköy kameralı tesisatçı kombi su akıtması gibi sorunlarda bu sorunu onarabilecek su kaçağı tespiti firması olarak gelişmiş termal kamera teknolojisi ile çalışmalar yapmaktayız. Suyun sızdırdığı alan sıcak su tesisatı olduğu için öncelikle termal kameralı ıslaklık türündeki belirtileri ekiplerimiz itinalı olarak duvarlara, fayanslara tutulacak bu cihaz ile yerlerini bulur. ekrana düz şekilde yansıyacak görüntüler ile sızan kısımlarda yuvarlak, öbekleşme ve farklı renkler ile yerlerini görürken, ses dinlemeleri yaparak hasar alan kombi su tesisatını onarma işlemleri yapmaktayız.

Ortaköy kameralı tesisatçı lavabo pimaş boru tıkanıklığını basınçlı suyla yıkama çalışmalarımız devam etmektedir. İki metre uzaklıktaki kanalda duran atıkları dilediğiniz kadar kova dolusu su ve kimyasal dökseniz de geri tepmelere neden olur. Biz lavaboyu tıkayan atıkları makine ile bularak lavabo gider tıkanmalarını açmak için tıkanıklık açma basınçlı su makinesi ile güzelce yıkarız. Kanal içi temizlik aynı zamanda robot cihazdaki atık parçalayıcı ekipmanlar ile pimaş içinden uygulanabilir. Testler ile mükemmel düzeye gelmesini sağlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55