Kağıthane Ortabayır Kameralı Tesisatçı

Kağıthane Ortabayır kameralı tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti ve kameralı tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Kağıthane semtine servisimiz bulunmaktadır.

Ortabayır Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme

Kağıthane Ortabayır kameralı tesisatçı lavabo altı gider borusu açan firmadır. Lavabo altı gider nasıl açılır? Lavabo altı kokusu nasıl giderilir gibi sayısız problem atık birikmesinden dolayı olmaktadır. Gider açma atık biriktiği zaman zarar verici boyuta ulaştığı anda lavabo altı su kaçırıyor problemleri de görülebilir. Bu vakalar ve atık alanları kameralı lavabo açan firmalar olarak hemen uygulanır ve birikme bölgelerinde lavabo tıkanıklık açma robotu yayı takılıp, cihazın atığı ilerletmesi sağlanarak kanalizasyon ile tadilat yapmadan buluşmalarını yaparız ve kontrolleri gerçekleştiririz. Kağıthane Ortabayır kameralı tesisatçı kalorifer radyatörünün altı ısınmıyor sorununu aynı gün çözen petek temizliği servisidir. Kalorifer altı soğuk, üstü sıcak, altı yanmıyor gibi vakalarda kalorifer sıcaklığını artıracak çözümler sunmaktadır. Kalorifer paneli ve boru hatlarının üzerine tutulacak sıcaklık ölçen kamera ve bazı testler ile bu işleme gerek var mı ve sorun kombi tesisat arızası gibi nedenlerle mi gibi konuları inceleriz. Kalorifer soğumasını durduran, kireç, pas, tortu maddelerini solüsyonla yıkayan kalorifer temizlik makinesinin devir daim yapması sonucunda olmaktadır. Petek temizleme fiyatları bir, iki saatlik zaman içinde sıcak su akışını durduran bu pislikleri alıp, temiz su ekleyerek, bazı bakım işlemleri ile güzel sonuçların alınması mümkündür.

Kağıthane Ortabayır kameralı tesisatçı betonu kırmadan su kaçağını bulma cihazı kullanan servistir. Duvar dışarıda su alıyor ise izolasyon, havalandırma boşluğunda, üst katta, komşumda, üst katın su tesisatında su kaçağı gibi durumlar söz konusu olabilir. Gider tesisatı kullanıldıkça su akar ve gider kanalına kamerayla bakarak su kaçağı tespiti yapabiliriz. Zaten kokudan da anlaşılır ve tam tesisat yerlerini bulabiliriz. Su tesisatı kaçaklarını bulmak için ise basınç testleri, ısı göstergeleri, ses dalgalarını ölçen cihazlar, koku tespit etkipmanları gibi pek çok kırmadan çözümler ile işlemler yaparak ilgili katı ve tam yüzeyi bularak hasar miktarına göre onarımları yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55