karayolları kameralı tesisatçı

Karayolları kameralı tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve tıkalı gider açma servisleri vermekteyiz. Komşunuzun duvarından gelen su problemini çözmekteyiz. Mutfak duvarınızda ya da tavan bölgesinde sararma veya kokulu atık sular geliyorsa kameralı su kaçağı tespiti sistemi ile araştırma yapabiliriz. Üstelik kırma dökme yapmadan gerçekleştirmekteyiz. Komşunuzun katına giderek ilgili bölgeden olan ne kadar gider varsa kamera takarak sızıntı noktasını buluruz. Ardından tesisattaki çatlama, sızma hasarına yönelik en az tadilat oluşturacak şekilde hatta ilaçla onarım imkanı da değerlendirerek çözüm üretebiliriz.

Karayolları Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Gaziosmanpaşa Karayolları kameralı tesisatçı tıkanan tuvalet ve lavabo gider borusunu açan firmadır. Bina bahçesi, tuvalet, lavabo banyo ve küvet giderlerinin taşması gibi pek çok sorunlar tıkanıklık açma robotu ile düzeltilebilir. Atık suyun diğer katlara gitmesinin nedeni çöp gibi cisimlerin kireç, yağlanma gibi nedenlerdendir. Gidere gönderilecek cihazımızdaki çelik kıvrımlı açıcı yay ekipmanı ile tesisattaki tüm tıkanma sorunlarını hızlıca düzeltebiliriz. Atıkların bir aradaki durumu ve güçlü formunu tesisata zarar vermeden bozabilir ve kanalizasyona akmasını sağlarız.

Karayolları kameralı tesisatçı petek çeşidi fark etmeden temizlik yapan servistir. Petek havası nasıl alınır gibi bilgileri içi kirli olan peteklerde sıcaklık artışı sağlamayacağı için sizleri petek temizliği cihazımız ile tanıştırmak istiyoruz. Sızdırma yapması imkansız olan hortum ile tesisata gönderimi yapılacak petek temizleme sıvısının tam olarak sistemden içindeki kiri, pası, çamuru ve kireci alacak şekilde cihazımızı çalıştırıyoruz. Basınçlı halde tüm pislikleri alarak kombiniz varsa veya merkezi ısıtmalı apartmandaysanız peteklerin her tarafına sıcak su geçmesini sağlıyoruz ki sorun kısa sürede düzelebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55