tarabya kameralı tesisatçı

Tarabya kameralı tesisatçı firmamız kırmadan tıkalı gider açma, su kaçağı bulma ve kombi petek bakımı işlemleri yapmaktadır. Kırmadan lavabo ve tuvalet açan firmamız tıkanıklık açma robotu ile hizmet vermektedir. Lavaboyu açan makine için o küçük atık kanallarına rahatça geçebilecek düzenek kullanılması gerekmektedir. Diğer pek çok tesisat gibi kanalına uygun yay takarız. gider çaplarına zaten kameralar ile alındığı için atıkların durduğu noktalar ve ne olduğu da gözlenir. Çok geçmeden o alana robot cihaza takılı halde yay göndeririz. Yay atıkları ittirir. Daha küçük formlar halinde uzaklaşmasını sağlar. Hemen iki metre ötede durmasına izin vermeyiz. Kanaldan tamamen gittiğine emin oluruz. Bazı testler ve görsel temas ile tamamen temizlendiğini sağlar ve sorunları kırma dökme olmadan, lavabonun fayansını kırmadan açma işlemleri garantili olarak sizlere sunulur.

Tarabya Kameralı Su Tesisat Ustası

Sarıyer Tarabya kameralı tesisatçı kombi su kaçaklarını cihazla tarayarak bulan su kaçağı tespiti işlemleri yaparız. Kombi barı sürekli düşüyor. Sık sık kombiye su ekliyorum. Kombi neden su kaçırıyor, eksiltiyor gibi soru işaretleri içinden delinen ve sızdıran tesisat, cihaz arızası gibi olasılıkları değerlendirmemiz gerekir. Su borusunda çatlak varsa bu durumları kombi ekranı veya yanlış değerler gösteriyor ise basınç test makinesi ile buluruz. Damlatan kombi su borusu için kombi su tesisat onarıcı sıvı kullanıp basınca tekrar bakılabilir. Su sızdıran kombi borusu eğer küçük de olsa gürültü çıkartıyor ise duvarda, zeminde su akıtması, nem gibi konuları termal kamera ile bulup ses dedektörü ile o yerleri sabitleyip onarımı da yapmaktayız.

Tarabya kameralı tesisatçı kalorifer tesisatı temizleyen petek temizliği firması olarak komple ve işe yarar yöntemler kullanıyoruz. Kaloriferin su kaçırdığı nasıl bulunur? Kalorifer su eksilmelerini bulan cihaz kombi ekranına bakarak veya basınçlı test pompası ile kalorifer tesisatı için ölçüm yapmaktan geçmektedir. İlgili sızıntıları onarım için ilaçlar ve peteğin içini temizleyen makine tesisata bağlandıktan sonra yıkama kimyasalları ile itinalı şekilde devir daim sonucunda tüm maddeleri getireceğimiz makineye çekmekteyiz. Peteğin içinin temiz olması, su kaçırmaması özellikle kombi arızası da yoksa verimli ısınmanızın anahtarı olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55