kameralı tesisatçı beylikdüzü

Kameralı tesisatçı Beylikdüzü firmamız kameralı su arıza tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve robotla petek temizliği servisleri sunmaktadır. Robot su kaçağı bulan teknolojik cihazları kullanan servisiz. Evimde hangi boru su sızdırıyor, nasıl bulurum, evimde su kaçağı var mı nasıl anlarım? Duvar, fayansta su gelmesi, rutubet, aşırı faturalar, yerli yersiz ıslak yüzeyler ve su sesleri su kaçağı tespiti araştırması için yeterli sebeplerdir. Ekibimiz gelir ve su kaçağı seslerini cihazla su sızıntısını dinleyerek bulan dedektör kullanarak takibini yapabilir ve fayans, duvarın neresine hatasız bir şekilde denk geldiğini anlar. Bazen yan dairenin su borusunda patlak vardır ve size ulaşmıştır. Bu ayrımları sağlıklı yapmak için test pompası her iki daire için takılması sonucunda nereden kaynaklandığı anlaşılır ve araştırma o bölümde devam eder.

Kameralı Su Tesisat Ustası Beylikdüzü

Kameralı tesisatçı Beylikdüzü su tesisatından gelen pisliği tıkanıklık açma makinesiyle açan firmayız. Su tesisatını yıkayan ilaç makine ile temizlenmeyecek boru içi yoktur. Örneğin, galvaniz boru içini yıkayan makine solüsyon pas, kum, su taşı ve daha nice nesnelerin temizlenmesini sağlarken, arızalı yani paslanan, çürüyen galvaniz su borusunu değiştirme gibi adımlar da firmamızca sunulmaktadır. Su tesisatının ileri derecede zarar görmesine asla izin vermeyin ve önlemlerin alınması için bize ulaşınız.

Kameralı tesisatçı Beylikdüzü kaloriferden gelen yanık kokularını düzelten servisiz. Petek suları uzun süre tesisat içinde kalırsa koku yayacak bir noktadan sızıntılar olabilir. Bu durumu petek temizliği yapmadan önce basınç testler ile sızıntı kontrolünü kontrol ederek, termal kamera ile sızıntı ve soğuma bölgelerini bularak tanımlayabilir ve varsa sızıntı kapatıcı sıvı ekleyerek tadilatsız sonuç alabiliriz. Ayrıca tesisat suyunu değiştirmeden önce getireceğimiz makine ile solüsyon eklenerek tüm pisliğin, kirlerin olduğu gibi çekilmesi adımları birkaç saat içinde tamamlanabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55