kadıköy eğitim mahallesi kameralı tesisatçı

Kadıköy Eğitim Mahallesi kameralı tesisatçı servisimiz tıkanıklık açma, kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Kaloriferin suyunu temizlemek için petek temizliği faydalı olduğu gibi petekteki suların daha hızlı ısınması ile kombinin gaz miktarını azaltma amacını da taşımaktayız. Tortular, bakteriler ve kireçler gibi sayısız maddeler kalorifer içinde birikebilir. Sıkışma yapması yani set örmesi için bir süre yeterlidir. Yalnız etkili temizlik yapılmazsa sıcak su sete çarpar ve ilerisine ulaşamaz. Kalorifer neden soğuk kalır? İşte sorunun cevabını da vermiş olduk. Havlupan kısmına takılabilen bir cihazımız var. Petekte kimyasal yıkama yapabilir ve 1-2 saatte senelerin kirini alabiliriz.

Eğitim Mahallesi Su Arıza Tespiti

Eğitim Mahallesi kameralı tesisatçı için en verimli teknik malzeme yapısına zarar oluşturmadan tıkanıklık açma yöntemleridir. Eski tarihi binaları bilirsiniz. Lağım sistemlerinde şu andaki teknoloji kadar iyi değildir. Yalnız bu ayrıntı bile düşünülerek kıvrımlı çelik yay üretildi. Cihaza takılması ve lağım hattına küçük bir sarkıtma yapması ile ne kadar madde varsa en uzaktakini bile hareket ettirebiliriz. Bu çalışma ile 10’larca metre boyunca bu teli sarkıtarak en uzaktaki lağım sistemlerini temizleyebiliriz. Apartmanda sıklıkla tuvalet, lavabo gideri mi tıkanıyor? Farklı sıhhi kanallarda tıkanma varsa bizi arayınız.

Kadıköy Eğitim Mahallesi kameralı tesisatçı cihaz ile su kaçağı tespiti ve tamiri işlemleri sunmaktayız. Kampanyalı fiyatlar, hızlı ve garantili 7/24 açık servis ağı ile bina içinde su akıtan boruları ses, basınç, görsel analiz teknikleri veya diğer yöntemlerimiz ile bulabiliriz. Mutfağa her girdiğinizde zeminden sesleri mi geliyor? Su sesleri takip edilerek kaçaklar kolaylıkla bulunabilir. Ses dedektörü kullanıp nokta olarak yerini bulduktan sonra o alanı matkap ile kırıp boruda direkt değişim yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55