ikitelli kameralı tesisatçı

İkitelli kameralı tesisatçı firması olarak cihazla tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve makineli su kaçağı tespiti servisleri sunmaktayız. İndirimli, kampanyalı fiyatlı petek temizliği firmasıyız. Petek temizleme kaç para, petek türü ve sayısına göre ekibimizden telefon ile hemen öğrenebilirsiniz? Kalorifer tesisatı temizlenmezse ne olur? Kireç, tortu iyice artar ve kenardan hava alınması ile asla düzelmez, cihazınız varsa filtre arızası ve cihaz parçasında sorunlara yol açması, sıcaklık düşüşü, yakıt masrafı artışı gibi pek çok yan etkisi vardır. Petek hemen nasıl temizlenir? İlaç eklenecek cihazımızla tüm peteklere bu sıvının geçmesi ve 2-3 bar basıncı ile çözünmesini sağlarken, öncesinde ön yıkama yaparak kaba pislikleri almaktayız ve son aşamada suyu tamamen alıp, temiz suyla birlikte koruma sıvısı ilave etmekteyiz. Bu sayede en az iki sene petekteki tıkanma, soğuma şikayetleri ortadan kalkacaktır.

İkitelli Kameralı Tesisatçı Ustaları3l

İkitelli kameralı tesisatçı cihazla yapılan su kaçağı tespiti servisiz. Su kaçakları kırma yapılmadan nokta görülebilir. Örneğin duvarda hiçbir ıslak alan göremiyor olabilirsiniz. Fakat elinizle dokunduğunuzda hafif nemli olduğunu fark ediyorsunuz. O alana termal kamerayı tutar ve duvardaki nemlenme, ıslanma bölgesini araştırarak, oradan tesisat geçiyor mu, geçmiyorsa suyun ıslaklığını cihazla takip etme, yan veya üst kata ilişkin sızıntı noktasını tam olarak bulma gibi işlemler uygulayabiliriz.

İkitelli kameralı tesisatçı taşan banyo giderini açan ekibiz. Banyoda tıkanıklık açma işleminde taşan gider içerisine açıcı yay gönderilmesi ile başlar. Yay atık noktalarına gelir ve cihazdaki dönüş hareketi ile parçalanır. Tesisat borusuna zarar verilmez. Yay , robot cihazdaki dönüş gücü haricinde ekibimizin daha derine yayı ilerletmesi nedeniyle , en uzaktaki noktalara kadar ulaşır ve kamera ile o noktaların temiz duruma geldiğine emin oluruz. Kaliteli ve güvenilir robotla tıkanıklık açma işlemi için bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55