maltepe kameralı tesisatçı

Maltepe kameralı tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı bulma ve makineli petek temizliği hizmetleri vermektedir. Pimaşı kırmadan tıkanıklık açma temizleme ve kanalizasyon giderlerini yıkama gibi çok yönlü çalışmalar yapmaktayız. Küvet giderinden su geriye geliyorsa o kanal içine su basma ekipmanını ekler ve püskürterek yıkarken her zaman görüntü sağlayıcı sistemlerimiz ile kanal içini görürüz ve tadilat yoktur. Eğer ki gider farklı nedenler ile suyu çekemiyorsa aynı teknik ile tam yirmi metre uzunluğa erişebilen bahsettiğimiz cihaz ile kanalizasyona boruların içindeki maddelerin karışmasını sağlarız. Lavabo kanallarındaki tıkanmayı en iyi temizleyebilecek yöntem ve lavabo kokularının sebebini anlamak için yöntem de bu cihaz ile yapılmaktadır.

Maltepe Tesisat Ustası

Maltepe kameralı tesisatçı eski ve yeni nesil radyatörlerde yani kalorifer sisteminde petek temizliği için sıvı kimyasalla işlerimizi yürütürüz. Sıvı çözücülerden bahsettiğimiz için peteğe zarar verme gibi olasılıklar yoktur. Bir sürede peteklerde kalır ve onu içindeki pislikler ile alıp, tuvalet kanalına göndeririz. Petek içindeki siyah tonlarındaki o kirli maddeleri tahliye edip, yerine temiz su ve koruyucu sıvılar ile birlikte son hali yani sorunsuz olarak sistemleri sizlere teslim ederiz. Bu tür işlemlerden yararlanmak istiyorsanız en kısa sürede kameralı tesisatçı ekibimizle iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Maltepe kameralı tesisatçı su borusu damlaması, patlaması, yerinden çıkması, montaj hatası ve su kaçağı tespiti gibi işlemlerde her zaman son derece yüksek destek üretmekteyiz. Şebeke sularını baştan sona analiz etmek için iki cihazımızın olduğunu biliyor musunuz? Atık ve sıcak su sistemleri için ise iki farklı cihaz olup, hepsinin ortak özelliği görsel, işitsel analiz tekniklerine dayanmakta olup, hasarsız analiz anlamına da gelmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55