ataşehir yenisahra kameralı tesisatçı

Ataşehir Yenisahra kameralı tesisatçı firmamız kameralı tıkanıklık açma, cihazla su kaçağı tespiti ve petek temizliği servisleri vermektedir. Hiçbir yeri kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmayız. Suyun aktığı taşıyıcı kolonlar, tavan, duvar bölgelerindeki ıslanmalar yapı malzemelerine zarar verebilir ve acilen sorunu görmek, onarmak lazımdır. Su sızıntısının yüksek maliyetler olmadan araştırılması hasar vermeden yapılabilir. Devamlı değil de arada bir su sızıyor ve koku yapıyorsa bu kombi tesisatı veya atık borusuna ait olabilir. Örneğin petek içine su ilave edilmediği zaman kendiliğinden su belli bölgelerden sonra akmayabilir. Ekibimiz basınç testi ve sıcak su araştırması termal kamera ile inceleyerek sorun bölgesini bularak ilaçla kapatma tekniğini petekleriniz için uygulayabiliriz.

Yenisahra Su Kaçağı Tespiti

Yenisahra kameralı tesisatçı gideri hemen açabilecek firmadır. Seramik aksamlar da gidere ulaşabileceğimiz bölge olabilir ve süzgeç kısmında ayrıca gider bulunmaktadır. Her şey dahil olmak üzere tıkanıklık açma robot yayı kanalın içerisine yerleştirilir ve tesisattaki atıkları ufalaması, ilerletmesi sağlanır. Gideri tıkayan uzun saç, kıl, temizlik ürünleri ve daha fazlası için temizlendiğinden emin olmak amacıyla kamera takarak tesisatta tekrar kontrol yaparız ve tadilat işi çıkarmadan sunmaktayız.

Ataşehir Yenisahra kameralı tesisatçı petek bakım servisiyiz. Kombi bakımı yılda bir, petek bakımının ise iki senede bir yapılması verimli olacaktır. Petek temizleyen makine uygun bir petek bulunarak bağlanır veya kombi, havlupan haznesi de kullanılır. Petekler sökülmez, tek bir yoldan ön yıkama yapılır ve bütün peteklerin açık konuma getirilip veya iki farklı parti halinde ilaçlı petek temizliği işlemine geçilir. Tüm kir birikintileri alınırken, filtre temizleme, petek koruyucu ilaç eklenmesi, hava alınması, son kontroller ve temiz bir şekilde sistemi sizlere teslim ederiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55