beyazıt kameralı tesisatçı

Beyazıt kameralı tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, kombi petek temizleme ve makineli tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Kırmadan tuvalet tıkanması açan gider tesisat ustası olarak tıkanıklık açma robotlarıyla tadilat seçeneği olmadan hizmet sunmaktayız. Çamurlu ve çok sert türde atıklar kanalı doldurabilir. Bu atıkların kanalı doldurması demek borudan hiçbir su veya başka bir atığın geçmemesi demektir. Bu durumda evinizde tuvaletlerde ve lavabolarda tıkanıklık sorununun oluşmasına neden olmaktadır. Bazen öyle sert atıklar olur ki robot yardımıyla bu atıkları tadilat yaparak hızlıca çözüme kavuştururuz. Bu robot cihazın yayı sayesinde giderde hiçbir kırma dökme işlemi de olmamaktadır.

Beyazıt Makineli Tesisatçı

Beyazıt kameralı tesisatçı banyodaki su tesisat borularından alt kata su kaçırmasını kırmadan bulan firmayız. Boruların batarya ve musluğa ulaşması için zemine döşenmektedir. Bir kere damlama, sızdırma şeklindeki belirtisi maalesef zemin, duvarda su kaçağı şeklinde görülür. Bu su kaçakları iki iki aşamalı tarama yaparız. Basınç testi ile sıcak su tesisatından mı yoksa soğuk su tesisatından mı geldiğini anlarız. Bu analizi yaptıktan sonra eğer sızıntı sıcak su tesisatından dolayı ise termal kamera sayesinde sızıntının bulunduğu bölgeye kamerayı göstererek damlamayı hemen görürüz. Çok geçmeden kamerayla sızıntının bulunduğu bölgeyi bulur ve ustalarımız onarım için sizlerden onay alıp tadilata başlayacaktırlar.

Beyazıt kameralı tesisatçı kalorifer soğumasını önlemek için petek temizliği kimyasalı kullanmaktayız. Bu kimyasalların peteğe hiçbir zararı yoktur. Peteklerin soğumasını önlemek için en az 2 senede bir bu temizliğin yapılması şarttır. Bir petekten eğer 25 derecelik ısı alıyorsanız bu hizmetten sonra petek ısısı 30 derecelere kadar ulaşacaktır. Oluşan kireç ve tortu peteklerin ısı almasına engel olacaktır. Petek temizleme ekiplerimiz oluşan bu yabancı nesneleri temizlemek için petekleri yerlerinden sökmeden petek içerisindeki boruları hızlı ve pratik bir şekilde temizlemektedir. Sizlerde bu hizmeti aldıktan sonra bu hizmetin faydasını fazlasıyla göreceksiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55