kartal kameralı tesisatçı

Kartal kameralı tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, makineli tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktadır. Peteklerden gelen yanık kokusunu düzelten servisiz. Petek yanık kokusu nasıl geçer, ne yapılması gerekir? Isınma sırasında kireç, pas tabakalarındaki birikme açığa çıkar ve koku oluşturur. Petek suyu akıyor, sızıyor ise aynı şekilde koku yapar. Sızıntı araştırması basınç testi ve termal kamera ile birlikte ısınma sorunu olan petekleri bulma işlemleri yapabiliriz. Kirliliği iki hortum ile bağlantısının yapıldığı petek temizliği makinesi ile uygularız. Çok vakit almadan tesisattan ilk suları çeker kirliliği kontrol eder, yeteri kadar kimyasal ekleriz ki fazlası petek içerisinde kalır. Tüm bunlara dikkat eder ve basınçlı suların da gücü ile tüm petekten gelen yanık kokusunun kaynağı ve petek ısınmama sorunu oluşturan maddeleri kısa vakitte hızlıca alabiliriz.

Kartal Kameralı Tesisat Ustası

Kartal kameralı tesisatçı kameralı atık borusunda su kaçağı tespiti yapan servisiz. Tuvalet borusunda su kaçağı bulma nasıl yapılır? Kamera kullanarak tuvaletin neresinde kaçak olduğunu bulmak mümkündür. Tuvalet, rögar, küvet giderindeki çatlak kısacası her türlü giderde kullanılabilir ve kamera uzunluğu oldukça elverişli olmasından dolayı uzun mesafeli alanlarında içten görüntülerine bakarak sızıntı bölgelerini görebiliriz. Bu ne demek biliyor musunuz? Binanın pek çok yerin tadilat olmayacak ve yalnızca hasar alan bölgeyi onarmak için küçük türde tadilat yapılacağıdır ve gerçekten güzel işçilik örneği sergilemekteyiz.

Kartal kameralı tesisatçı pis su gider tıkanıklıkları açan profesyonel su tesisat firmasıyız. Kırmadan tıkanıklık açma nasıl yapılır? Örneğin, lavabo gider borusu açma çalışması tezgahın alt kısmından başlar ve boru içerisindeki ağır yabancı cisimler gıda, temizlik ürünü atıkları ve ne olursa olsun robot cihazdaki yay ile uzaklaştırılır. Bu uzaklaşma apartman, ev rögarına kadar ulaşılmasını sağlamakta olup kamera ile lavabo açan firmalar olarak kontrolleri de sağlamaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55