üsküdar ünalan kameralı tesisatçı

Üsküdar Ünalan kameralı tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, ilaçlı petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktadır. İstanbul petek yıkama firması olarak petek temizliği için komple bakımı öneriyoruz. Merkezi ısıtmalı ve kombiki evlerde ısınmayan peteklerin bakım işleminde havlupan haznesi ile şebekeye giriş sağlanır. Petek sökümü yapılmaz. Bağlanacak birkaç hortum ile petek sularını kanalizasyona boşaltma, işlemi yapılır. Geriye kalan pisliklerin çözünmesinde kaliteli kimyasallar kullanılır. İstanbul petek temizleme ekibimiz kirliliğin berrak haline dönüşmesinde temiz su eklenerek hava tahliyesi yapılması, tesisat arızası için rapor ve size bildirerek onarıma geçilmesi, ilk ısıtma ve petek yüzeyinde soğuk kalan yerlerin kontrolü ve daha buraya yazamadığımız pek çok ayarlamalarını yapmaktayız.

Ünalan Kameralı Tesisat Görüntüleme

Ünalan kameralı tesisatçı pis su gitmeyen tuvalet kanallarında tıkanıklık açma işlemi yapmaktayız. Kullandığımız kıvrımlı çelik yaydır. Robot yönlendirilebilir cihaz kablosuna takılan bir başlık olup, kanal içindeki silindirli yapıdan ilerleyerek açılmasını sağlar. Plastiğe zarar vermez. Tam aksine sıkışmış ve yerinden kıpırdamayan atıkların kanalizasyonun içlerine hızlıca gitmesini sağlar. Testlerin son aşamasında yeni görüntüleri de alarak ne kadar mükemmel işçilik yaptığımızı sizlere de gösterebiliriz.

Üsküdar Ünalan kameralı tesisatçı pis gider kanallarının kamera kullanarak araştırılması ve ile su kaçağı tespiti yapmaktayız. Yaylı gider içi kamera tıkalı gider açma işlemini hasarsız yapmamızı sağlar ve elverişli mesafe tam yirmi metre olduğundan ne kadar hasar almış boru varsa bulur ve onarımlarını yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55