taşdelen kameralı tesisatçı

Taşdelen kameralı tesisatçı olarak makineli su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Özellikle su kaçağı tespiti teknik servis fiyatı açısından güzel tarifeler oluşturmaktayız. Sırf hasarsız tekniklerden yararlanmanız işçilik masrafını inanılmaz bir şekilde düşürmektedir. Tuvalet kanallarında sızıntı varsa tek uygulanması gereken kanallarda canlı kamera görüntüler ile gözlem yapmaktır. Bazen dikey konumda veya yatay hatlarda olabileceği gibi neyin sızdırdığını ve ulaşılması için hangi noktaya matkap vurmamız gerektiğine kadar çok derinlemesine bir analizden bahsetmekteyiz.

Taşdelen Kameralı Tesisatçılar

Çekmeköy Taşdelen kameralı tesisatçı küvet, lavabo, tuvalet gibi yerler için tıkanıklık açma teknikleri arasında yalnızca su kullanımı yaparak zararsız sonuçlar alan firmadır. 10 yıl öncesi çalışmalarımızın başlangıcı olup o zamandan itibaren pek çok elektronik cihaz kullanımı yaptık. Bahsettiğimiz her kanalın kullanım amacı aynıdır. Yani kirli suların taşındığı ünitelerdir. Birikmelerde fazla olmaz ve bunlara mutfak lavabosunu da dahil edebiliriz. Bizim yaptığımız kanala boru çaplarından geçebilecek su taşıma hortumlarını göndermektir. Bu esnada yüksek çözünürlüklü bir cihaz bize son durumu aktaracaktır. Biriken noktalara su püskürtülen içten bir zedeleme yapmayız. Yeteri kadar kullanımdan sonra ise bol miktarda su gönderir ve ne kadar hızlı akıp gittiğini sizlere gösteririz.

Taşdelen kameralı tesisatçı eski ve yeni nesil radyatörlerde yeni kalorifer sisteminde petek temizliği için sıvı kimyasal ürünlerle işlemleri yürütürüz. Sıvı çözücülerden bahsettiğimiz için peteğe zarar verme gibi olasılıklar yoktur. Bir süre peteklerde kalır ve onu içindeki pislikler ile alıp tuvalet kanalına göndeririz. Petek içindeki siyah tonlarındaki o kirli maddeleri tahliye edip yerine temiz su ve koruyucu sıvılar ile birlikte sorunsuz olarak sistemleri sizlere teslim ederiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55