kanlıca kameralı tesisatçı

Kanlıca kameralı tesisatçı firmamız kombi petek temizleme, robotla tıkanıklık açma ve cihazla su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Kalorifer sistemi onarımı, bakımı ve petek temizliği hizmetlerinde İstanbul’da çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Doğal gaz tasarrufunu elde etmenin yolu tertemiz peteklerden geçmektedir. Çünkü ne kadar kirli ise kombi kendini kapatabilir ya da siz dereceleri arttırmaya gidebilirsiniz ve yine de odaların soğuk kalma, ısınmama sorunu geçmeyecektir. Biz ise ustalarımızın getireceği cihazlar ile petek bağlantılarını havlupan ile sağlar ve oradaki kirliliği biraz tahliye yaparak görürüz. Koyu siyah tonları artık petek bakımının zamanı geldiğinin anlaşılması için yeterlidir. Sistemlere aktarılacak kimyasal çözücüler içindeki tüm pisliklerin kolayca en ufak forma geçmesini sağlar ve basınçlı halde tahliye ederiz. Cihazımızın filtresinde bu maddeler toplanır ve tamamen kirliliğin yok olduğundan emin olana kadar ve evleri kirletmeden kalorifer temizleme işlemini birkaç saatte tamamlarız.

Kanlıca Kameralı Tesisat Ustası

Beykoz Kanlıca kameralı tesisatçı çok kötü tıkanan lavabo kanallarında tıkanıklık açma ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. Sürekli tıkanan lavabo kanallarında etkin temizlik için kanallardaki pisliklerin, katran kıvamındaki yağ tabakalarının uzaklaştırılması gerekir. Hemen lavabo kanallarını temizlemek için kullanılacak bazı kimyasallar vardır. Yumuşama amaçlı denenebilir. Bundan önce su püskürtme ekipmanları ile kanallardaki her alana değmesi sağlanır. Oluşacak bu hareketlilik sıfır noktasından itibaren zaten tek gidiş hattı olan sistemlerin tamamen ilerletilmesi için yeterlidir. Lavabo kanalını tıkayan saçları temizlemek veya farklı maddeler için gerçekten çok etkilidir. Su püskürtülen plastik malzeme kırılmaz, hiçbir yapıya zarar gelmeden uygulanır.

Kanlıca kameralı tesisatçı kırmadan su kaçak arama cihazları ve şebeke borularında su kaçağı tespiti yapabiliriz. Fayansları ve duvarları dinler yerini bulur ve orada parçayı değiştirebiliriz. Tuvalet gibi atık kanallarında sızıntı var mı sorusu içinde kameralar ile tek tek bakarken oradaki kırılan parçaların da tam yerini görmemizden dolayı fazla zamanınızı almadan atık borusu değişimini ekibimizin onarım desteği ile birlikte verebilecek ekibimizden yaptırabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55