sarıyer kameralı tesisatçı

Sarıyer kameralı tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, kombi petek temizleme ve tıkalı gider açma servisleri vermekteyiz. Tuvalet ve lavabo için tıkanıklık açma amacı ile makine kullanmaktayız. Sorun birden fazla olabilir. Aygıtımıza kanaldaki sıkışmayı geri çıkartabilecek veya içteki sayısız maddeyi parçalayabilecek yirmiden fazla aparat vardır. Atıkta tünel açabilecek ve sonrasında parçalama aparatı ile de oradaki zayıflığı kullanarak silindirli yapıya da içte kırma dökme olmadan sırf atığın ilerlemesi sağlanacak çalışmalar yapmaktayız. Peki kalıcı sonuçtan nasıl emin oluyoruz. Kamera ile bakıldıktan sonra işlemlere başlanır ve kesinlikle tuvaletin, lavabonun, banyonun ve logarın kanalındaki tıkanma için birebirdir.

Sarıyer Kameralı Tesisatçı Telefonları

Sarıyer kameralı tesisatçı ile en az iki seneye kadar yeni bir petek temizliği yaptırmanıza gerek yoktur. Makinemizi petek geçiş ortak noktası olan banyodaki tesisata bağlarız ve kimyasal ile tüm maddeleri sökerek kombi varsa da bu cihaza geçmemesi gibi konularda önlem alarak işlemleri yaptığımızı düşünelim. Petek tesisatına temiz şebeke suyunu ekleme işlemini de yaptık ve oda sıcaklığı 30-32 derece olan bir ev düşünün. İkinci sene ise bu sıcaklık daha düşük olabilir. Küçük bir gerileme bazı tıkanan katmanlardan dolayıdır. Bazen müşterilerimiz ısıyı bir, iki derece yükseltmek için bizden destek almaktadır. Bu sizlerin tercihidir ve iki sene kadar sıcaklık anlamında rahat bir kış mevsimi geçirebileceğinizi söyleyebiliriz.

Sarıyer kameralı tesisatçı su faturasının sebebinin şebeke suyu sızıntısından olup olmadığına bakmaktayız. Özel su kaçağı tespiti teçhizatı metaldeki borudaki tıslama, plastik borudaki delinme yerinde oluşan ses dalgalarını toplayarak oradaki tüm hasar almış kısımları bulabilir. Bu ne işe yaramaktadır. Suyun sızdığı boruları bulmak için daha az yerin kırılmasını sağlar. Hatta suyun boru içindeki basıncını ölçüp kimyasal aktarımları ile onarımların da yapılması tarafımızca kullanılan modern bir yöntemdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55