Kameralı Tesisatçı

Kameralı tesisatçı firmamızda su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizliği ve su tesisatçı hizmeti aynı gün içinde verilmektedir. İstanbul genelinde teknolojik cihazlarla arıza tespitleri ve çözümleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Kameralı Su Tesisatçısı Servisi

Kameralı tesisatçı kalite farklılıklarından birkaç örnek ile sizlere bilgi vermek istiyor. Bildiğiniz gibi çok uzun sürede yetenekleri kaybolan sistemlerden bir tanesi de peteklerdir. Sıfır bir bina ve yepyeni peteklerin bağlandığını düşünün. Su tankları da gayet temiz ve peteklere gönderiliyor, havaları da özverili şekilde alınıyor. Yalnız dairede kalmadığınız zamanlarda yani tatile gidersiniz, birkaç gün evi kullanmazsınız veya dereceleri arada bir oynamanız gerektiğinde o sıcak, soğuk arasındaki değişimlerde genleşme oluşur. Tertemiz su içindeki o kireçler yavaş yavaş oluşmaya başlar. Kameralı su tesisatçı ısınma faturalarınızı düşürmenin yöntemini anlatarak, yardımcı olmak istiyor ve bu hizmete sahip olmak gerçekten pek bir fazla ücret ödemeniz anlamına gelmez. Petek sayısını bizi arayın ve söyleyin. Ekiplerimiz rakamı ifade edeceklerdir. Ayrıca geçen sene doğal gaz veya katı yakıt kullandığınız halde soğuk bir Kış geçirdiğinizi düşünenlerdenseniz bunu düzeltebiliriz. Petek arasında ısı farklılıklarını oluşturan etken arasındaki geçişlerin yani sıcak suyun her yere etkin olarak dağılamamasıdır. Sıcak su kombide üretilir ve hemen en yakınındaki alev alevdir. Birkaç metre sonraki daha ılıman olabilir, sonrakiler ise daha soğuk. İlk başta reglaj ayarları, sıcak soğuk boruları arasında bağlantı hatası varsa onların gözler önüne serilmesi ile başlangıç yapabiliriz.

Kameralı tesisatçı kaç tane olursa olsun tüm peteklerin tek tek sıcaklıklarını alarak onlara gerekirse mobil cihaz ile daha verimli olacaksa havlupan gibi girişlerle temizliklerini yerine getirebilir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55