kumburgaz kameralı tesisatçı

Kumburgaz kameralı tesisatçı olarak kırmadan su kaçağı bulma, robotla tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı servisleri vermekteyiz. Uygun fiyatlı mutfak gideri açma servisiyiz. Mutfak kanal gider açma robotu kanaldaki sayısız türdeki yabancı cisimler, atıklar ne varsa temizleyebilir. Suyun yavaş gitmesinin sebebi atıkların gideri daraltması ve geçiş yollarındaki aralığı düşürmesidir. Su dökseniz de atıklar durduğu sürece hep tıkanma olacaktır. Örneğin tuvalet tıkanıklık açma gibi bir işlemde olduğu gibi tesisata seramik alandan başlayarak açıcı robot başlığını takar ve atığa gelmesini sağladıktan sonra cihazı çalıştırırız. Atık ufalanır, daha rahat gidebilecek şekilde bölünür ve içindeki biriken su ile birlikte hızlıca atık hatlarına ulaşır. Mutfak, tuvalet, banyo tıkanıklığını kırmadan, zararsız hemen açma işlemlerini istiyorsanız kesinlikle bu yöntemi tavsiye ediyoruz ve kamerayla mutlaka kontrolleri sağlıyoruz.

Kumburgaz Cihazlı Tesisat Ustası

Kumburgaz kameralı tesisatçı firmamız duvar ve fayans içindeki 3 santim derinliğin içindeki sıcak su tesisat boru sistemlerindeki sızıntıyı görüntülemektedir ve su kaçağı tespiti hizmeti hasarsız yapılmaktadır. Suyun nereden sızmaya başladığını , o alana matkap ile en az hasarı nasıl vereceğimiz, ısı derecesi, suyun yayıldığı alanlar ve hepsi ekstra ses dedektörü taraması ile teyit alınır ve garantili şekilde çalışmalarımız başlatılır.

Kumburgaz kameralı tesisatçı petek tesisatının içini koruyan petek temizliği firmasıyız. Petek ve yerden ısıtmalı tesisatın içini koruyan sıvılar mevcuttur ve bunların eksikliği hava ile teması sağlanması durumunda kötü sonuçlara neden olur tesisata tadilat yapılması gerekli olabilir. Bu nedenle yıkama sıvısının aktarımını kombi veya havlupan hatlarına ulaştırırken tesisattaki tüm pislikleri yaklaşık bir saat içerisinde alıp temiz suyla birlikte koruma sıvısını ilave edip içinde hava kalmamasına önem vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55