Hobyar Kameralı Tesisatçı

Hobyar Kameralı tesisatçı ile alt kata olan su sızıntıları için evinizi kırıp dökmeye gerek kalmadan cihazlarla su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Kameralı tesisatçı olarak Fatih Hobyar semetine aynı gün hizmet sağlıyoruz.

Hobyar Su Tesisatçısı Servisi

Fatih Hobyar Tesisatçı küçük veya büyük sorun demeden tüm su tesisatı birimlerini garantili onarma, parça değişimi ve temizleme gibi adımları bir arada yürütmektedir. Farklı marka ve modellerin her binada yer aldığı su sistemleri, atık boruları, vanalar, batarya problemleri, duvardaki ıslanma sorunu ve nasıl çözüleceği gibi tüm adımlarda bizleri mutlaka arayınız. Hobyar Kameralı tesisatçı özel metotları ile su tesisatçısı vasfında kalitesine yakışır çözümleri sizlere sunmaktadır. Ev içindeki su borularının zeminlere döşenmesi ile temiz su bataryalara kadar ulaşmaktadır. Yalnız içten başlayan kireç veya pas gibi maddelerin artması maalesef su kalitesi bozulması ve özellikle bazı sağlık problemlerinin artmasına mahal verebilir. Bizlerin uyguladığı ise bu maddelerin yer aldığı oluşumları bulmaktır. Kırmadan paslanan borunun yerinin bulunmasında termal cihaz kullanılıyor ve metal boru hasarlarını anlamada bu aygıt tek başına bile önemli bulgular elde edebilir. Tek uygulanması gereken zeminlere tutulması ve araştırma yapılmasıdır. Eğer ki plastik borulardan söz ediyorsak o halde ses dinlemesi ile suyun nerede yavaşladığı veya bazı basınç testleri ile son noktayı koyabiliriz.

Hobyar Kameralı tesisatçı sıhhi tesisat içi garantili ve kesin tıkanıklık açma servisi olarak hizmetinizdedir. Rögar, kanalizasyona sistemleri, atık boruları, lavabo, banyo ve tuvalet için kanalları içten başlayarak ve uzun bir mesafe boyunca yıkama işlemi yapılabileceği gibi direkt atıklarla sistemin temasının bazı özel açıcı başlıklar ile tamamen kesilmesi ve kanalizasyona aktarılması gibi adımlar bir arada sunulabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55