kameralı tesisatçı gaziosmanpaşa

Kameralı tesisatçı Gaziosmanpaşa firmamız kameralı su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve kırmadan tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Patlayan su borusunu tamir eden servisiz. Su borusu deliklerini tamir etmek su kaçağı tespiti makineler ile önce analizin yapılması ile başlar. Demir su borusunda korozyon, paslanma olması, plastik su tesisatında kireçlenme gibi durumlar zamanla zarar verebileceği gibi işçilik hataları da sorunun oluşmasında katkı sağlayabilir. Plastik su borusu sızıntılarını tamir etmek için şüphelenilen dairelerdeki su tesisatına takılacak basınç ölçer makine ile sızıntının olduğuna dair kanır aranır ve bulunduğunda ilgili daireye gidilerek mutfak, banyo gibi en çok sızıntı oluşabilecek bölgelerde ses dedektörü ile nokta yerinin bulunmasına geçilir. Uzun sürmeden sızıntı noktası bulunarak hasar miktarı ne kadar ise o alanla sınırlı onarım başlatılır.

Kameralı Tesisat Ustası Gaziosmanpaşa

Kameralı tesisatçı Gop peteğin altı ısınmıyor ise ise düzelten servistir. Petek temizliği yapılarak petek altı ısınır mı? Kireç, pas, su taşı, hava birikintisi petek altında birikmiş olabilir. Termal kamerayla baktığımız direkt soğuma yapan petek ve boru bölgelerini bulabiliriz. Ardından kenardan, havlupan, kombi gibi kısımlardan başlayarak hortum ile bağlantıları yaptıktan sonra sistemdeki tüm kirli suların çekilmesini yapıp, temiz suyla yıkama sıvısı ekleyerek, sürekli basınçlı halde petek içlerini temizleriz. Tüm maddelerin alınmasını sağlarken işlem bittikten sonra kaliteli hizmetimizin sonucu işlem bitip petekleri yaktıktan sonra sizlerde göreceksiniz.

Kameralı tesisatçı Gop giderde tıkanıklık açma yapan tesisat firmasıyız. Makineli gider açan arkadaşlarımız her türlü gider kanalı içindeki birikintileri özel kameralı cihaz ile görüp ona göre ilerletme yapmaktadır. Klasik gider açma ustaları arasındaki farklarımız makine gücünden yararlanmamızdan dolayı ne kadar ağır miktarda olursa olsun hareketin dikkatlice kırmadan gider içinden uzun çelik yaya takılacak ve makine gücü ile hareket eden spiral açıcı aparatla yapılmaktadır. Bu sayede ağırlığı, türü, sıkışma durumu ne olursa olsun sorunları kısa sürede çözmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55