salacak kameralı tesisatçı

Salacak kameralı tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, kırmadan su kaçağı tespiti ve kameralı tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. Tesisat petek temizliği servisiyiz. Tesisat içindeki çamurlaşma suyun bazı filtrelere geçmeden tesisatta dolaşmasına neden olmaktadır ve soğuma yapmaktayız. Petek tesisat evi, odayı ısıtmıyor gibi problemlerde tüm petekleri getirilecek olan cihaz ile ön yıkama yapılması ile başlanır. Güçlü basınçlı suya eklenecek çamuru, kireci ve diğer maddeleri çözecek durumdaki ilacın eklenmesi ile tesisattaki cisimler cihazımızda birikmeye başlar. Bunu ilk ısıtma esnasında fark ile ortaya koyabiliriz. Tıkalı peteğin ısınması zordur. Kombinin filtresini tıkar ve kombideki sıcak su aynı kalitede peteklere geçmez. Fazladan doğal gaz tüketirsiniz. Temiz olduğunda ise ısınma maliyetini azaltabilirsiniz.

Salacak Kameralı Tesisat Ustası

Salacak kameralı tesisatçı banyo yer süzgecinden su çıkmasını açan firmayız. Ana boru tıkanması buna neden olabilir. Her ihtimal karşılık kanala kamera takıp sorunu kısa sürede anlamaya çalışırız. Tesisatın içerisine su, ilaç, açıcı kimyasal dökmek işe yaramaz. Banyo yer süzgeci açıcı tıkanıklık açma cihazına ait çelik yayın gidere takılması sağlanır. Atıklara gelmesi ilerleme olmadığı zaman belli olur. Kumanda haznesinden uç hazneye takılan yayın dönmesi sağlanır. Atık ufalanır, kenarda ne kadar cisim varsa temizlenmiş olur ve içindeki sularla birlikte kanaldan akıp gider ki bunu kamera ile mutlaka kontrol ediyor ve eksik işçilik üretmişsek hemen telafisini yaparak, sorunsuz kullanmanızın önünü açıyoruz.

Salacak kameralı tesisatçı musluk su akıtmasını onaran firmadır. Musluğum su akıtıyor diyorsanız musluğun bazı parçaları arızalı durumda olabilir. Değişim yaparak test edebiliriz. Bazen musluk gövdesinden akan su lavabo taşından görünür alta damla yapabilir. O noktayı da farklı yöntemler kullanarak durdurabiliriz. Musluk lavabo giderinde su kaçağı tespiti çalışmasında gidere kamera takılarak sızıntının görüntülenme işlemi sorununu durdurabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55