güneşli kameralı tesisatçı

Güneşli kameralı tesisatçı servisimiz kırmadan tıkalı gider açma, makineli petek temizleme ve robotla su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Alt katın tavanından sürekli su damlaması probleminde sizin dairenizde su kaçağı tespiti yapmaktayız. Fayans altındaki şebeke borularından da gelebilir. Tuvaletteki sifon hortumundaki yırtılmadan da olabilir. Ses dalgalarını özellikle takip etmede kullanılabilecek dedektörler kullanırız. Mikrofonlar bu belirtileri toplar ve cihazın görsel ekranı ile tamirat olmadan suyun akmasına neden olan boruları bulmamıza yardımcı olur. Onarım yapmak için fayansı kırmak gerekli olabilir. Sınırlı kalacağından fazla vakit almadan fayansları da onarabiliriz.

Güneşli Cihazlı Tesisat Ustası

Bağcılar Güneşli kameralı tesisatçı tıkanan gideri cihazla kırmadan açan firmayız. Aşırı yağmur, hava olayları nedeniyle biriken sular giderleri tıkayabilir. Örneğin, kanalda atıkların birikmesi gideri sıkıştırabilir ve atıklar geri gelmeye başlar. Kanalı, gideri kırmadan kameralı tıkanıklık açma robotu ile açılması kamera gönderilerek tesisat içindeki sorunların görülmesi ve ardından o nesnelerden alabileceklerimizi robot cihazdaki yay ile geri çekilmesi ile başlar. Bu bazen nesnelerin giderden ilerletilmesi için açıcı yayın gönderilmesi ile devam edebilir, yani atık türüne göre değişkenlik gösterir ve hiçbir şekilde tesisata zararı olmadan temizleme yapmaktayız.

Güneşli kameralı tesisatçı kalorifer soğumasını durduran firmayız. Kalorifer paneli soğuk ve petek temizliği yaptırmamışsanız ilerde paslanma riski bile görülebilir. Kombiden su ilavesi artık yapılamayacak duruma gelmiş ise petek içini çamur, tortu, kireç bağlamış demektir ve getireceğimiz cihazın ilaçlı yıkama haznesi ve basınçlı işlemi baştan sona tüm kir birikintilerini alabiliriz. Bir saat cihazımızı çalıştıralım ve farkı sizde hemen göreceksiniz, tadilat işi çıkarmadan firmamızdan bu çalışmayı temin edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55