altunizade kameralı tesisatçı

Altunizade kameralı tesisatçı firması olarak kırmadan su arıza tespiti, kombi petek bakımı ve robotla tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Banyodaki küvetin devamlı taşma yapması, küvet giderindeki atıkların geri gelmesi için tıkanıklık açma hizmeti verebilecek ekiplerimizi aramanızı önermekteyiz. Bazı temizleyici ürünlerin kalıntıları tam köpürmeden akışkan halde gider içinde kalabilir. Az miktarda su ile gönderilmesi de olabilir ve iç tabakadaki gider yolları aşırı miktarda tıkanabilir. Hemen süzgeç kapağını kaldırarak küvet gideri içine kamera ile bakarak atıkların yerlerini bulma işlemlerini uygular ve basınçlı suları göndererek içteki sayısız maddeleri hareket ettirebiliriz. Daha sert oluşumlar varsa tuvalet içinde kullandığımız kıvrımlı yay ile bu maddeleri tamamen bertaraf ederken tadilat olmaması da güzel bir seçenektir.

Altunizade Kameralı Tesisat Ustası

Üsküdar Altunizade kameralı tesisatçı soğuk günlerde petekleri iyi ısıtmak için özel teknikler ile makine kullanarak petek temizliği çalışmasını önermekteyiz. Adeta iç katmanlardaki tıkanma nedeni ile oluşan tüm sorunları özel kimyasallar ile ortadan kaldırabiliriz. Havlupan olabilir, farklı bir yerden ilaçlı sıvının gönderilmesi ile katı formdaki tüm oluşumlar dibe doğru çökmeye başlar. Yani zayıflamaya başlar ve basınçlı sular ile hızlıca alır ve tekrar yakmada ise sıcaklık artacağı gibi petek için doğal gazdaki faturayı düşürme amaçlı olarak da yardımcı olacaktır.

Altunizade kameralı tesisatçı kırıp dökmeden su borularında su kaçağı tespiti yapabilecek birkaç cihazımız vardır. Banyonun duvarına bağlı lavabo şebeke borusu vardır. Banyo şebeke borusundaki sızma duvarda ıslaklığa neden olmuş olabilir. Her iki kısmı da baştan sona özellikle akustik ses tarama cihazları kullanarak araştırıyoruz. Yapılan incelemelerden sonra sabit bir veya birkaç noktayı işaretleyip, kırdığımı yerin de onarımını hızlıca yapıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55