kaynarca kameralı tesisatçı

Kaynarca kameralı tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve su kaçağı bulma hizmetleri sunuyoruz. Peteği sökmeden garantili temizleyen petek temizliği servisiyiz. Peteğin sökülmesine gerek kalmadan içindeki tıkanma ve soğuma yapan maddeleri özel kimyasallar ile çözünür duruma getirip temizleyebiliriz. Kombiye, havlupana veya da bazı girişleri kullanarak yoğun kimyasal eklemesi yapıp kirleri söker ve güçlü motor le çekip filtrede sıkışmasını sağlarız. Peteği tasarruflu ısıtmak, peteğin odaları iyi ısıtmasını sağlamak için bu çalışma gerekli olup petek tesisat verimliliğinin arttırılması ve peteğin kullandığı doğal gazı azaltması gibi pek çok artı özellikler de mevcuttur.

Kaynarca Cihazlı Tesisatçı

Pendik Kaynarca kameralı tesisatçı su kaçağını makineyle tarayarak hasarsız bulan su kaçağı tespiti ekibiyiz. Günlerde tadilata gerek yoktur. Yarım saat civarı sorunları anlamamız için yeterlidir. En ufak bilgi olmadan geldiğimiz binalarda bile tesisata uyguladığımız sızdırmazlık testleri ile sistemleri taramaktayız. Tavanda sararma var ise üst kat komşunuzun su ve kalorifer tesisatına küçük bir basınç testi uygulayıp sızdırma belirtilerini toplarız. küçük kalacak türde sızıntılar için onarıcı kimyasallarımızda mevcuttur. Tavandan atık sular damlıyor ise komşunuzun atık giderlerine bakılır. Kamera kullanılır ve hasar alan bölgeler keşfedilir. Onarımlarda bu bilgiler ile kısa zamanda bitirilecektir.

Kaynarca kameralı tesisatçı tıkanmış pimaş giderini basınçlı su makinesiyle kırmadan tıkanıklık açma işlemleri yapmaktadır. Basınçlı su makinesi ile temizlenmeyecek gider katmanları yoktur. Yağlanmış, kireç ve atık içinde kalmış lavabo ve benzeri giderdeki tüm nesneler için kamerayla yerlerini saptayıp yıkayarak açılmasını veya daha büyük yoğunluktaki atıklar için özel gider açıcı robot makine ile hemen çözüm elde edebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55