sarıyer kısırkaya kameralı tesisatçı

Sarıyer Kısırkaya kameralı tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, kombi petek bakımı ve tıkalı gider açma servisleri vermektedir. Pimaş boruda tıkanan atık su borusunu kırmadan bulan servisiz. Detektör, kamera taramaları ile pimaş içini temizleme işlemi yapan tıkanıklık açma robotu kullanım aşamasına geçeriz. Atık su hattını temizleme işlemleri için tadilata gerek yoktur. Çıkartılacak yabancı cisimler özel spiral teller yardımıyla aygıtımızdaki uzatma halatına takılır ve geri alınırken, atık su borusunun tıkayan maddeleri parçalayan özel yaylar, aparatlar ile kanal içindeki doluluğu kanalizasyona gönderir ve sorunları yok ederiz.

Kısırkaya Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Kısırkaya kameralı tesisatçı peteği yerinden sökmeden kimyasal ilaçla petek temizliği yapan servistir. Toz yumakları, çamurlaşma sıcak suların peteklere ulaşmasını engeller. Normal su ile değil, ilaçlı temizleyiciyle petek temizleyen servis olarak makinemizin kontrolünde kirlilikleri alarak berrak, temiz petek suları elde etmenizi sağlamaktayız. Peteği temizlerken evi kirletmeyen servis mi arıyorsunuz? İndirimli fiyatla petek temizleme yapan servis gibi tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşınız.

Sarıyer Kısırkaya kameralı tesisatçı tuvalet ve lavabo borusundan su sızmasını araştıran su kaçağı tespiti servisidir. Tuvaletten su sızıyorsa atık borusunda delinme olabilir. Genelde her katta yaşanması muhtemeldir. Bu derece sızıntılraın olması kırılmış gider borusuna işaret ediyor olabilir. İlgili gider tesisatına kamerayla bakarak problemleri tek tek saptar ve onarılacak bölgelere en az zararla ulaşarak işlemleri yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55