paşabahçe kameralı tesisatçı

Paşabahçe kameralı tesisatçı firmamız makineli su kaçağı tespiti, kombi petek bakımı ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Mutfak lavabosunda su taşması var ise tıkanıklık açma robotunu önermekteyiz. Tıkalı mutfak kanalı açan İstanbul tesisat uzmanlarımız kanalın içine kameralı gider içi aygıt yerleştirerek atıkları bulur. Tortu, sertlik kıvamı, atık türü gibi konularda netlik kazanılır. Su basım cihazları veya atıkları parçalayarak robot cihaz hiçbir yeri kırmadan kanaldaki kirlenmeleri dikkatli şekilde uygulamamızı sağlar ve bir süre sonra kanalizasyona atıklar geçmeye başlar. Testler ile de bunları teyit etmekteyiz.

Paşabahçe Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Paşabahçe kameralı tesisatçı radyatörün üstü sıcak altı soğuk ise petek temizliği makinemizi direkt yan kısımdan bağlayıp radyatör yıkama işlemleri ile kirleri alabiliriz. Balçık, çamur gibi olan petek tesisatının ısınmaması son derece normaldir. Kolayca kirlenmez yalnız kirlendiğinde hep soğuma oluşur. Sekiz tane petek var diyelim. Dört tanesinin vanasını açar ve havlupan ile kirleri çekeriz. Petekleri ilaç ile yıkayan İstanbul petek ve kombi bakımı firmasıyız. İlk dördü tamamlandığında kalanına aynı işlemler yapılır. 1-3 saat zamanda tüm kirli petekler düzeltilir, sayısız test ve bakım yapılır ve petek ısınmıyor sorununa kesin çözüm yapılan bu işlemlerdir. Doğal gazdan tasarrug etmek istiyorsanız bu çalışma ile amacınıza ulaşabilirsiniz.

Paşabahçe kameralı tesisatçı tuvalet sifonu bozuldu ve su kaçırıyor ise su kaçağı tespiti ile destek sağlamaktayız. Bu bozulmanın sebebi yedek parçalar ile conta eskimesi veya farklı bir aparatı onararak düzenli çalışmasını sağlayabiliriz. Zeminden, fayanstan su geliyor ise atık veya temiz su klozetten sızıyor ihtimaline karşılık gerekirse kamera ile kanal içine bakılır. Klozete su sağlayan boruların denetlenmesi ve bakımının yapılması işlemleri ile sızdıran su tesisatında garantili robot cihaz ile onarım işlemleri sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55